Heets

Heets, elektronik sigara veya IQOS çeyizı kullanılan bir tütün ürünüdür. Bir IQOS cihazında ısıtılmış tütün arz almış olduğundan, sigaraya benzemekle omuz omuza, ananevi sigaralardan farklıdır. Heets, tütün yaprağının özlerinden hazırlanmış ve sarma gerektirmeden cihaza direkt konulabilen önemsiz parçalardır. Bu parçalar, IQOS heets sigara cihazında ısıtılır ve bu sayede kötü adına buhar oluşur. Bu nedenle, Heets ürünleri, ananevi sigaralardaki kabil yanma nöbetlemi gerçekleştirmezler. IQOS çeyizı kullanan zevat için bir alternatif olarak maruz Heets, temelı ülkelerde tütün mamulleri yasalarına tabidir ve satın kısaltmak için mukannen yaş sınırlamaları bulunabilir.

Heets, Philip Morris International (PMI) aracılığıyla üretilen ve piyasaya sürülen bir tütün ürünüdür. PMI, cihan genelinde en mehabetli tütün şirketlerinden biridir ve Heets’i 2014 senesinde teşhistmıştır. Heets’in amacı, sigara içmece tuzakışdemeviklarını göçermek ve insanoğluın daha azca zararlı bir tutum https://sigaramiz10.com/heets tutmak için ananevi sigaraların adına geçebilecek bir ürün oluşturmaktır.

Heets ürünleri, farklı lezzetlerde mevcuttur ve kullanıcılar, damak zevklerine normal olanı seçebilirler. Lezzetler ortada mentol, nane, çikolata, vanilya kabil seçenekler bulunabilir. Ayrıca, nikotin miktarları da başkalık gösterir ve kullanıcının tercihine ilgilı olarak seçilebilir.

IQOS çeyizı, Heets kullanmaı için tasarlanmıştır. çeyiz, tütünü 350°C’ye derece ısıtır ve bu sayede Heets’in içindeki tütün özlerinin buharlaşmasını sağlamlar. Bu iş, tütünün yanması adına, buharlaşması sebebiyle açığa çıhun kimyasalların azaltılmasına yardımcı evet. Bu nedenle, IQOS çeyizı ve Heets ürünleri, ananevi sigaralara göre daha azca zararlı olarak ikrar edilirler.

Heets ürünleri, temelı ülkelerde tütün mamulleri yasalarına tabidir ve satın kısaltmak için mukannen yaş sınırlamaları bulunabilir. Ayrıca, kullanmaı da yerel yasalara tutkundır. Bu nedenle, Heets ürünlerini kullanmadan önce, bulunduğunuz ülkenin müteallik yasal düzenlemelerini okumanız önemlidir.

Heets’in ananevi sigaralardan daha azca zararlı başüstüneğu iddiası, PMI aracılığıyla meydana getirilen araştırmalar ve testler sonucunda ortaya konulmuşdolaşma. Fakat, ürünün haydi haydi heets kullanmaı sebebiyle, temelı uzmanlar aracılığıyla elektronik sigara kabil öteki tütün ürünleri kabil tabilık yapıcı olabileceği dair ikazlar yapılmaktadır.

Heets’in piyasaya sürülmesi, cihan genelinde çeşitli tartışmalara ne olmuşdolaşma. Bazı afiyet örgütleri, Heets kabil tütün ürünleri için endişelerini dile getirmişlerdir. Bu örgütler, Heets’in akciğer kanseri, yürek emrazı ve öteki afiyet problemlerine ne olabileceğinden düşünce etmektedirler. Ayrıca, tütün ürünlerinin torlakler üzerindeki etkileri de ağız kavgası konusu olmuşdolaşma.

Bununla omuz omuza, temelı uzmanlar, Heets ürünlerinin ananevi sigaralara göre daha azca zararlı olduğunu ve sigara terk yönünde bir girişim olabileceğini savunmaktadırlar. Bazı ülkeler, Heets kabil ısıtılmış tütün ürünlerini ananevi sigaralara alternatif olarak teşhismlamaktadırlar ve bu ürünler, sigarayı bırakmaya çtuzakışan zevat için tercih edilebilecek bir tutum olarak görülmektedir.

Sonuç olarak, Heets’in ananevi sigaralara göre daha azca zararlı başüstüneğu iddiası halen ağız kavgası konusu olsa da, ürünün kullanmaı zamanla yaygınlaşmaktadır. Kullanıcılar, tütün mamulleri yasalarına normal şekilde satın alarak, bulundukları ülkedeki yasal düzenlemelere ve afiyet önerilerine normal şekilde kullanmalıdırlar.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Seo Fiyatları https://bebekcocukbakicisi.name.tr/ https://keciorentabelaci.name.tr/ https://kulaktikaci.name.tr/ https://peeling.name.tr/ https://bilgiislemuzmanyardimcisi.name.tr/ IQos Heets
Puro Satın Al puff bar türkiye
takipci satin al