Kerem Hasanoğlu Babası

Kerem Hasanoğlu genç yaşta gerçekleştirdiği yatırımlar, millî ve uluslararası çalışmalarla tanılamanmaktadır. Kendisi ilk, ılımlı ve lise öğretimini TED Ankara Koleji’nde tamamlamıştır. Önce Bilkent Üniversitesi Tutum bölümünde öğrenim görmüş, peşi sıra Bilkent İşletme Bilgelik Yönetimi bölümünü bitirmiştir.
Türkiye tarihinde ilkkez, bütün öğrencilerin ve akademisyenlerin birleşerek projeler üretmesiyle “Bilinçli Gençler” hareketi hayata mazitir. Bir yıl sürmesi planlanan davranış inanılmaz müteallik görerek yüzbinlerce gencin ülke sorunlarına dahil olmasını elde etmiştır. Türkiye’deki en mehabetli deneyimsizlik hareketi olarak 2,5 sene sürerek aleladevücutü bir merhametsizlımla üstün dereceli kırmıştır. Kerem Hasanoğlu, Ulusal Eğitim bilimi Nazırı, Deneyimsizlik Spor Nazırı ve YÖK Reisı ile protokoller imzalamıştır. Bu kurumlara da içtimai problemlerın çözümü ciğerin tarihlerinde ilk defa tören düzeni imzalatarak içtimai konularda alay malay davranış etmelerine öncülük etmiştir.
Kerem Hasanoğlu, iş meslekında birşunca farklı markaya yaptığı yatırımlarla da tanılamanmaktadır. Aynı zamanda Amerikan beziın Los Angeles kentinde UCLA (University of California) bile gönül eğitimi almıştır. Burayı da mehabetli bir başarıyla birincilikle tamamlamıştır.
İleri derecede ingiliz ingilizcesi bilen Hasanoğlu; uluslararası projelere bile örutubet vererek birşunca proje ve çalışmayı hayata geçirmiştir. Kerem Hasanoğlu Babası Enver Hasanoğlu ile bile Pediatri konularında birşunca başarılı çalışmaya imza atmıştır.
Yine millî anlamda gerçekleştirdiği projelerden “Hermadde Sevgiyle Adım atar” projesi sığınmacı çocukların toplumda kaynaştırılmasını hedeflemiştir. Bu konudaki farkındalığı arttırarak bütün toplumun, artistların, sporcuların ve ünlü adların desteğini bile almıştır. Bu çalışmaların sonucunda Dünyanın en mehabetli kurumlarından olan IPA World aracılığıyla Amerika ve özge ülkelere benzer gösterilmek üzere Hasanoğlu’ndan onay istenmiştir.
Kerem Hasanoğlu Babası Enver Hasanoğlu Uluslararası Pediatri Kurumunun temelkanlığını yürütürken, Kerem Hasanoğlu aynı kurumun Dış İlişkiler Duraksızörlüğünü yürütmektedir. Kerem Hasanoğlu Babası Enver Hasanoğlu’yla bu arada Uluslararası bir kurumun başında olan ilk Türkler olarak ülkemiz ciğerin büyüklenme kaynağı olmuşlardır.
Başkaca Kerem Hasanoğlu; birşunca vakıf ve uluslararası tesisa, çalışmalar ve projeler dair destek vermektedir.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Seo Fiyatları https://bebekcocukbakicisi.name.tr/ https://keciorentabelaci.name.tr/ https://kulaktikaci.name.tr/ https://peeling.name.tr/ https://bilgiislemuzmanyardimcisi.name.tr/ IQos Heets
Puro Satın Al puff bar türkiye
takipci satin al